Згідно з новим зонуванням, Київ потрапив у “помаранчеву” зону карантину.
Про це повідомив міністр Кабміну Олег Немчинов.
“З 00:00 14 вересня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. Місто Київ потрапило до помаранчевої зони!”, – написав він.
У “помаранчевій зоні” адаптивного карантину забороняється проведення масових заходів за участю більш ніж 100 осіб і більше однієї особи на 20 кв. метрів. Також заборонена діяльність хостелів і готелів, діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, дитячих таборів, а також обмежена робота розважальних закладів.
Нагадаємо, у столиці останніми днями продовжує збільшуватися кількість хворих на коронавірус.
Новий поділ за карантинними обмеженнями діє з 1 серпня.
Зелена зона передбачає перебування в громадських будівлях у масках або респіраторах; проведення масових заходів за умови не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; роботу кінотеатрів із заповненістю на 50%, перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.
Для жовтої зони (+ обмеження зеленої) забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризово.
У помаранчевій зоні (+ обмеження жовтої) забороняється діяльність засобів розміщення (хостели, туристичні бази і т.д.), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін у дитячі табори; обмеження для масових заходів: 1 людина на 10 квадратних метрів і не більш ніж 220 осіб.
У червоній зоні забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність закладів громадського харчування, ТРЦ, бізнес-центрів, магазинів.
Основним нормативним документом до виконання всіма учасниками освітнього процесу залишається постанова МОЗ від 22.08.2020 №50.
Школа працює у режимі згідно п.14 Постанови № 50 МОЗ (продовжують діяти вимоги зеленої та жовтої зон), класи на дистанційне навчання не переводяться.
Що змінюється із 14 вересня 2020 року:
1. Учителі мають перебувати в щитках, які орієнтовно в середу ми маємо отримати від управління освіти, або в масках постійно ( і під час уроків, і на коридорах). Відповідальні: заступники директора
2. Посилюється контроль за станом здоров’я як своїм, так і учнів (кожен урок розпочинають із моніторингу стану здоров’я учнів та обговорюють засоби безпеки). Відповідальн: вчителі
3. Техпрацівники посилюють кратність провітрювання, прибирання. Відповідальна: заступник директора з АГЧ
4.Посилюється контроль за їдальнею, сухими сніданками, харчуванням, прибиранням, температурним скринінгом. Відповідальна: медична сестра
5. Дітям, які залишаються на ГПД, проводиться температурний скринінг до початку роботи ГПД безпосередньо в класі. Відповідальні: вихователі ГПД
Рекомендації для батьків: У разі, якщо ви бачите, що погіршилося самопочуття вашої дитини, або хвилюєтеся, що Київ перейшов до помаранчевої зони, ви можете залишити дитину вдома. Батьки обов’язково мають повідомити класного керівника, якщо дитина залишилася вдома за поважної причини.
Будьмо здоровими!